Ostatni Newsletter IAH (z dnia 10.01.2018)

To, co wyraża się słowami, nie jest rzeczywistością.
Jiddu Krishnamurti

Witam serdecznie,

Na początek kilka informacji:

Dziękuję wszystkim za udział w warsztacie i imprezie z okazji Dnia Trzech Astrologów. Jeśli ktoś jeszcze chciałby się dołączyć do zbiórki na wsparcie rehabilitacji Leszka Weresa to proszę o kontakt najpóźniej do końca tego tygodnia.

Jeszcze do soboty (13.01.) można zapisać się ze zniżką na udział w Kursie Interpretacja Horoskopu, który odbędzie się w Warszawie w dniach 10-11 lutego 2018. Ponieważ kurs ten odbywa się średnio co ok. 2 lata, więc tym bardziej zachęcam wszystkich, którzy jeszcze w nim nie uczestniczyli (oraz wszystkich, którzy chcą sobie ten kurs powtórzyć) do udziału. Celem kursu jest poszerzenie wiedzy w zakresie interpretacji kosmogramów. Tematy, którymi się zajmiemy to m.in.: dwadasamsy, figury planetarne, dominanty i planety dominujące, wykorzystanie tranzytów i progresji w interpretacji oraz oczywiście wiele praktycznych ćwiczeń na konkretnych kosmogramach, praca w grupach i wspólna. UWAGA: W kursie tym można wziąć udział również przez Skype’a.

Potwierdzam termin 11 edycji warsztatu Archetypy Zodiaku (Faza Wodnika, Uran, IX sektor) w Hucie Szklanej (Góry Świętokrzyskie) – 13-15 kwietnia 2018. Zapisy trwają, do 17 marca 2018 zapisy ze zniżką. Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozpoczęły się też już zapisy na Kurs Astrologii dla Początkujących, który odbędzie się na wiosnę (kwiecień/maj 2018 – dokładne daty w kolejnym Newsletterze). Jeśli znacie kogoś, kto jest zainteresowany to proszę o przekazanie tej informacji.

Oto szczegółowy terminarz najbliższych wydarzeń:

28 stycznia 2018, WarszawaWarsztat astrologii (S)

10-11 lutego 2018, WarszawaKurs Interpretacja Horoskopu (S)

25 lutego 2018, WarszawaWarsztat astrologii – Warsztat Interpretacji Kosmogramu (3) (S)

17 marca 2018, WarszawaWarsztat astrologii – Warsztat filmowy – faza Lwa, Słońce i V sektor kosmogramu

13-15 kwietnia 2018, Huta SzklanaWarsztat interpretacyjno-fimowy Archetypy Zodiaku – XI edycja – Wodnik, Uran, XI sektor kosmogramu.

kwiecień / maj 2018, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących

(S) – dostępny będzie również przez Skype’a.

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Warszawie, a dla osób z innych miejscowości lub z zagranicy, przez skype’a.

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach

Artur Święch

PS. Jeśli nie otrzymujesz jeszcze odrębnego newslettera dla Grupy Warszawskiej (osób zainteresowanych spotkaniami w Warszawie), a chciał/a/byś – to napisz do mnie.

PS2. Jeśli chciał/a/byś brać udział w warsztatach online, teraz lub w przyszłości (przez komunikator Skype), to proszę o przesłanie zgłoszenia a podam szczegóły.

PS3. Zachęcam do polubienia i obserwowania mojego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia