Ostatni Newsletter IAH (z dnia 20.02.2019)

Możesz przyprowadzić konia do wodopoju, ale nie możesz sprawić by pił
Przysłowie indiańskie

Witam serdecznie,

Już w najbliższą niedzielę (24 lutego 2019) zapraszam na kolejny Warsztat Astrologii w Warszawie (i przez Skype). Jak zawsze na warsztacie klasycznym zajmiemy się wieloma ciekawymi tematami (otrzymali je już abonenci Newslettera dla grupy warszawskiej – jeśli nie otrzymałaś/eś tego Newslettera a chciał/a/byś, to koniecznie daj znać!).

W czasie warsztatu można będzie zapisać się (jeszcze ze zniżką!) na XIII Szkołę Astrologii “Archetypy Zodiaku” – “Być tu i teraz – Baran, Mars, Ascendent” – 5-8 kwietnia 2019, Huta Szklana (Góry Świętokrzyskie). W tym roku rozpoczynamy nowy cykl zajęć. Generalnie formuła zajęć pozostaje podobna, a więc główny nacisk położony jest na praktykę interpretacji oraz archetypowe filmy, natomiast będzie też kilka nowości – niespodzianek. Zapis na Szkołę następuje poprzez wpłatę zaliczki. Jeśli nie weźmiesz udziału w najbliższym warsztacie w Warszawie, to zapisać się na Szkołę możesz również rezerwując miejsce wpłatą na konto.

To już ostatni moment do zapisu na marcowy Kurs Astrologii dla Początkujących w Warszawie. Poza miejscami stacjonarnymi zostało jeszcze 1 miejsce na Skypie oraz 2 miejsca dla osób chcących powtórzyć kurs. Chętnych zapraszam do kontaktu.

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

24 lutego 2019, WarszawaWarsztat astrologii – Warsztat klasyczny (S)

2-3 marca 2019, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących I część (S)

16-17 marca 2019, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących II część (S)

23 marca 2019, Leźnica Wielka – planowane Seminarium Leszka Weresa

5-8 kwietnia 2019, Huta Szklana (Góry Świętokrzyskie) – Szkoła Astrologii “Archetypy Zodiaku” – XIII edycja – Baran, Mars, Ascendent

29 czerwca – 3 lipca 2019, Wilga k. Garwolina – Szkoła Astrologii “Archetypy Zodiaku” – XIV edycja – Byk, II sektor kosmogramu

24-28 sierpnia 2019, Wilga k. Garwolina – Szkoła Astrologii “Archetypy Zodiaku” – XV edycja – Bliźnięta, Merkury, III sektor kosmogramu

(S) – warsztat dostępny przez Skype’a. Liczba uczestników Skype jest ograniczona, pierwszeństwo mają osoby z zagranicy i z poza Warszawy.

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Warszawie, a dla osób z innych miejscowości lub z zagranicy, przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już jutro – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli nie otrzymujesz jeszcze odrębnego newslettera dla Grupy Warszawskiej (osób zainteresowanych spotkaniami w Warszawie), a chciał/a/byś – to napisz do mnie.

PS2. Jeśli chciał/a/byś brać udział w warsztatach online, teraz lub w przyszłości (przez komunikator Skype), to proszę o przesłanie zgłoszenia, a podam szczegóły.

PS3. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursach, warsztatach, analizach, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!