Ostatni Newsletter IAH (z dnia 26.03.2019)

Szukaj prawdy w medytacji, nie w zakurzonych księgach: „Aby ujrzeć księżyc, spójrz w niebo, nie na sadzawkę”

Przysłowie perskie

Witam serdecznie,

To już ostatni moment do zapisu na XIII Szkołę Astrologii “Archetypy Zodiaku” – “Być tu i teraz – Baran, Mars, Ascendent” – 5-8 kwietnia 2019, Huta Szklana (Góry Świętokrzyskie). W tym roku rozpoczynamy nowy cykl Szkół. Generalnie formuła zajęć pozostaje podobna, a więc główny nacisk położony jest na praktykę interpretacji oraz archetypowe filmy, natomiast będzie też kilka nowości – jak na Szkołę Barana przystało 🙂 Zapraszam do udziału! Zapis na Szkołę następuje jak zawsze poprzez wpłatę zaliczki.

W tym roku po raz pierwszy planuję organizację wakacyjnego Kursu Astrologii dla Początkujących (27-30 lipca 2019, Wilga). Kurs ten będzie rozszerzony o projekcje filmów archetypowych. Liczba miejsc na kursie jest ograniczona, więc już teraz zapraszam do zapisu (również osoby chcące kurs powtórzyć).

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

5-8 kwietnia 2019, Huta Szklana (Góry Świętokrzyskie) – Szkoła Astrologii “Archetypy Zodiaku” – XIII edycja – Baran, Mars, Ascendent

4 maja 2019, Leźnica Wielka – planowane Seminarium Leszka Weresa

1-2 czerwca 2019, Wilga k. GarwolinaWarsztat astrologii – Warsztat klasyczny (S)

29 czerwca – 3 lipca 2019, Wilga k. Garwolina – Szkoła Astrologii “Archetypy Zodiaku” – XIV edycja – Byk, II sektor kosmogramu

27-30 lipca 2019, Wilga k. GarwolinaWakacyjny Kurs Astrologii dla Początkujących

24-28 sierpnia 2019, Wilga k. Garwolina – Szkoła Astrologii “Archetypy Zodiaku” – XV edycja – Bliźnięta, Merkury, III sektor kosmogramu

(S) – warsztat dostępny przez Skype’a. Liczba uczestników Skype jest ograniczona, pierwszeństwo mają osoby z zagranicy i z poza Warszawy.

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już jutro – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli nie otrzymujesz jeszcze odrębnego newslettera dla Grupy Warszawskiej (osób zainteresowanych spotkaniami w Warszawie), a chciał/a/byś – to napisz do mnie.

PS2. Jeśli chciał/a/byś brać udział w warsztatach online, teraz lub w przyszłości (przez komunikator Skype), to proszę o przesłanie zgłoszenia, a podam szczegóły.

PS3. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursie, warsztacie, analizie, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!