Ostatni Newsletter IAH (z dnia 05.04.2018)

Non pudor est nil scire, pudor nil discere velle
/ Nie wstyd jest nie wiedzieć, wstydem jest nie chcieć się uczyć /

Witam serdecznie,

Już za tydzień spotykamy się w pięknym miejscu w Górach Świętokrzyskich na Warsztacie Archetypy Zodiaku (13-15 kwietnia 2018). To już XI edycja tego warsztatu a więc tematem przewodnim będzie faza Wodnika, Uran i XI sektor kosmogramu. Zapisy na Warsztat przyjmuję jeszcze tylko do poniedziałku 9 kwietnia 2018.

Trwają też zapisy na:

  1. Kurs Astrologii dla Początkujących w Warszawie – 5-6 maja i 19-20 maja 2018r. – to już ostatni moment na zapis ze zniżką! Przypominam, że są też miejsca dla uczestników chcących powtórzyć kurs.
  2. Warsztat Astrologii Finansowej w Warszawie – UWAGA – nastąpiła zmiana terminu warsztatu na wcześniejszy weekend, tj. 9-10 czerwca 2018r. – więcej szczegółów na temat Warsztatu, w tym kolejne podsumowanie prognoz na WIG20 za okres czerwiec 2017 – marzec 2018 oraz przykłady działania Potencjalnych Dat Zwrotu, których wyznaczania uczymy m.in. w czasie WAF, na rynku Euro-Dolar i Bitcoin znajdziecie na mojej stronie, klikając w link.

Oto szczegółowy terminarz najbliższych wydarzeń:

13-15 kwietnia 2018, Huta SzklanaWarsztat interpretacyjno-fimowy Archetypy Zodiaku – XI edycja – Wodnik, Uran, XI sektor kosmogramu

22 kwietnia 2018, WarszawaWarsztat astrologii – Warsztat klasyczny (S)

5-6 maja 2018, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących – I część (S)

19-20 maja 2018, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących – II część (S)

27 maja 2018, WarszawaWarsztat astrologii – Warsztat Interpretacji Kosmogramu (4) (S)

9-10 czerwca, WarszawaWarsztat Astrologii Finansowej, VI edycja

23 czerwca 2018, WarszawaWarsztat astrologii – Warsztat filmowy

(S) – dostępny będzie również przez Skype’a. Liczba uczestników Skype jest ograniczona, pierwszeństwo mają osoby z zagranicy i z poza Warszawy.

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Warszawie, a dla osób z innych miejscowości lub z zagranicy, przez Skype’a.

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli nie otrzymujesz jeszcze odrębnego newslettera dla Grupy Warszawskiej (osób zainteresowanych spotkaniami w Warszawie), a chciał/a/byś – to napisz do mnie.

PS2. Jeśli chciał/a/byś brać udział w warsztatach online, teraz lub w przyszłości (przez komunikator Skype), to proszę o przesłanie zgłoszenia, a podam szczegóły.

PS3. Zachęcam do polubienia i obserwowania mojego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia