Ostatni Newsletter IAH (z dnia 29.06.2018)

Kto patrzy na zewnątrz – śni. Kto patrzy do wewnątrz – budzi się.
Carl Gustaw Jung


Witam serdecznie,

Zacznę tym razem od zaproszenia na imprezę! Jak być może wiecie już 27 lipca br. będzie miało miejsce niezwykłe astrologiczne wydarzenie – najdłuższe w XXI wieku zaćmienie Księżyca. Zaćmienie to zbiega się z tzw. apogeum, czyli momentem, kiedy Księżyc jest najdalej oddalony od Ziemi. Oznacza to m.in., że zaćmienie to potrwa aż 1 godzinę 42 minuty i 57 sekund. Dodatkowo w momencie zaćmienia Księżyc będzie w koniunkcji z Marsem! Kolejne tak długie zaćmienie Księżyca będzie miało miejsce dopiero w 2123 roku, więc możemy już nie dożyć (ale nikomu nie odbieram nadziei).
Tak więc z tej okazji, 27 lipca 2018, zapraszam na Imprezę zaćmieniową! O szczegółach poinformuję poprzez Newsletter dla Grupy Warszawskiej, więc jeśli nie otrzymujesz tego newslettera a chcesz wziąć udział w imprezie to zgłoś mi to jak najszybciej.

Jest już terminarz Kursu Astrologii dla Początkujących online – startujemy 19 sierpnia 2018. Kurs skierowany jest przede wszystkim do osób z zagranicy lub mających problem z dojazdem do Warszawy na kurs stacjonarny. Zajęcia będą odbywać się popołudniami we czwartki i w niedziele, w blokach po 3 godziny. W kursie mogą również wziąć udział uczestnicy poprzednich kursów, którzy są poza Warszawą, a chcą sobie materiał kursu powtórzyć, czekam na zgłoszenia.

Trwają też zapisy na Warsztat interpretacyjno-filmowy Archetypy Zodiaku (Ryby, Neptun, XII sektor kosmogramu, 24-29 sierpnia 2018, Huta Szklana). Zapisu będzie można można dokonać na najbliższym warsztacie w Warszawie lub wpłatą zaliczki na konto.

Oto szczegółowy terminarz najbliższych wydarzeń:

1 lipca 2018, WarszawaWarsztat astrologii – Warsztat klasyczny (S)

27 lipca 2018, Warszawa – Impreza zaćmieniowa!

19 sierpnia 2018, onlineKurs Astrologii dla Początkujących (Zoom.us)

24-29 sierpnia 2018, Huta Szklana (Góry Świętokrzyskie)Warsztat interpretacyjno-filmowy Archetypy Zodiaku – XII edycja – Ryby, Neptun, XII sektor kosmogramu

16 września 2018, WarszawaWarsztat astrologii – Warsztat filmowy

jesień 2018, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących

(S) – dostępny będzie również przez Skype’a. Liczba uczestników Skype jest ograniczona, pierwszeństwo mają osoby z zagranicy i z poza Warszawy.

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Warszawie, a dla osób z innych miejscowości lub z zagranicy, przez Skype’a. Pierwsza lekcja GRATIS!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli nie otrzymujesz jeszcze odrębnego newslettera dla Grupy Warszawskiej (osób zainteresowanych spotkaniami w Warszawie), a chciał/a/byś – to napisz do mnie.

PS2. Jeśli chciał/a/byś brać udział w warsztatach online, teraz lub w przyszłości (przez komunikator Skype), to proszę o przesłanie zgłoszenia, a podam szczegóły.

PS3. Zachęcam do polubienia i obserwowania moich profili na Facebooku https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia (otwarty)

https://www.facebook.com/artur.swiech.737 (prywatny)