Ostatni Newsletter IAH (z dnia 11.06.2019)

Najważniejszy w każdym działaniu jest początek.

Platon

Dzień Dobry,

Po bardzo udanym pierwszym Warsztacie Astrologii w Wildze (i równie udanej późniejszej imprezie), czas na kolejne wydarzenia.

Dom w Wildze w swoim zamyśle ma być miejscem spotkań ludzi poszukujących. Jeśli ktoś z Was lub Waszych przyjaciół prowadzi ciekawe zajęcia dla małych grup (do 10 osób) i chciałby je poprowadzić w cichym, niedrogim miejscu z duszą niedaleko Warszawy to zapraszam do kontaktu.

To już ostatni moment na zapisanie się do udziału w XIV Szkole Astrologii “To co w życiu ważne” (Wilga, 29.06.-03.07.2019), której motywem przewodnim będą faza Byka, II sektor kosmogramu oraz kosmogram Polski. Szkoła odbędzie się po raz pierwszy w Wildze (k. Garwolina), ok. 50 km od Warszawy, w starym sosnowo-brzozowym lesie. Zostały jeszcze  ostatnie 2 miejsca noclegowe w domu, gdzie będą zajęcia. Można również będzie nocować pod namiotami (wyjątkowo na Szkole Byka udział w zajęciach dla nocujących pod namiotami w promocyjnej cenie!), w hotelu obok lub w innych ośrodkach, których jest wiele do wyboru w okolicy. Osoby zainteresowane udziałem zapraszam do kontaktu, przekażę wtedy szczegółowe informacje.

Trwają zapisy na Wakacyjny Kurs Astrologii dla Początkujących (10-13 sierpnia 2019, Wilga) Kurs po raz pierwszy będzie rozszerzony o projekcje filmów archetypowych. Liczba miejsc na kursie jest ograniczona, więc już teraz zapraszam do zapisu (również osoby chcące kurs powtórzyć). Zapisy ze zniżką do 15 lipca 2019.

Rozpoczynają się zapisy na XV Szkołę Astrologii “Poziomy komunikacji” – Bliźnięta, Merkury, III sektor (Wilga, 24-28 sierpnia 2019). Liczba miejsc noclegowych w domu jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Możliwy nocleg pod namiotem lub w pobliskich ośrodkach. Do 25 lipca zapisy ze zniżką!

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

22 czerwca 2019, Leźnica Wielka – planowane Seminarium Leszka Weresa (informacje i zapisy tel. 605 725 250)

29 czerwca – 3 lipca 2019, Wilga k. Garwolina – Szkoła Astrologii “To co w życiu ważne” – XIV edycja – Byk, II sektor kosmogramu, Polska

10-13 sierpnia 2019, Wilga k. GarwolinaWakacyjny Kurs Astrologii dla Początkujących (S)

24-28 sierpnia 2019, Wilga k. Garwolina – Szkoła Astrologii “Poziomy komunikacji” – XV edycja – Bliźnięta, Merkury, III sektor kosmogramu

(S) – kurs/warsztat dostępny przez Skype’a.

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już jutro – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli nie otrzymujesz jeszcze odrębnego newslettera dla Grupy Warszawskiej (osób zainteresowanych spotkaniami w Warszawie i okolicach), a chciał/a/byś – to napisz do mnie.

PS2. Jeśli chciał/a/byś brać udział w warsztatach online, teraz lub w przyszłości (przez komunikator Skype), to proszę o przesłanie zgłoszenia, a podam szczegóły.

PS3. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursie, warsztacie, analizie, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!