Ostatni Newsletter IAH (z dnia 15.01.2019)

Każdy człowiek jest wyrażeniem całej Natury, unikalną czynnością całego Wszechświata
Alan W. Watts

Witam serdecznie,

Już w najbliższą niedzielę (20 stycznia) zapraszam na kolejny Warsztat Interpretacji Kosmogramu w Warszawie (i na Skype). Jak zwykle będzie to najbardziej praktyczny z prowadzonych przeze mnie warsztatów. Przeprowadzimy pełną analizę w kosmogramów wraz tranzytami i progresjami oraz elementami analizy porównawczej. Wszystko to zostanie uzupełnione o rysy biograficzne i materiały filmowe związane z omawianymi postaciami. Zapraszam!

Zostały już ostatnie miejsca na Kurs Astrologia Porównawcza (26-27.01.2019, Warszawa). Kurs odbywa się co ok. 2 lata, więc zapraszam zarówno osoby, które jeszcze w nim nie uczestniczyły, jak również wszystkich, którzy chcieliby KAP powtórzyć.

Trwają też zapisy na marcowy Kurs Astrologii dla Początkujących. Do 2 lutego 2019 można jeszcze zapisać się ze zniżką! Są też miejsca dla osób chcących Kurs powtórzyć – chętnych proszę o kontakt.

Rozpoczynają się też zapisy na XIII Szkołę Astrologii “Archetypy Zodiaku” – Baran, Mars, Ascendent – 5-8 kwietnia 2019, Huta Szklana (Góry Świętokrzyskie). Tym samym rozpoczynamy nowy cykl zajęć. Generalnie formuła zajęć pozostaje podobna, a więc główny nacisk położony jest na praktykę interpretacji oraz archetypowe filmy, natomiast będzie też kilka nowości – niespodzianek. Zapis na Szkołę następuje poprzez wpłatę zaliczki. Wpłaty można dokonać na konto lub bezpośrednio u mnie np. na jednym z warsztatów w Warszawie.

Miło mi też poinformować, że Leszek Weres wznawia swoje seminaria w Leźnicy Wielkiej. Zainteresowanych udziałem proszę o kontakt ze mną lub bezpośrednio z Leszkiem (tel. 605725250). Planowany terminarz zajęć też znajdziecie poniżej.

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

20 stycznia 2019, WarszawaWarsztat astrologii – Warsztat Interpretacji Kosmogramu (S)

26-27 stycznia 2019, Warszawa – Kurs Astrologia Porównawcza (S)

9 lutego 2019, Leźnica Wielka – Seminarium Leszka Weresa

10 lutego 2019, Warszawa – Filmowy Warsztat Astrologii (faza Strzelca)

24 lutego 2019, WarszawaWarsztat astrologii – Warsztat klasyczny (S)

2-3 marca 2019, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących I część (S)

16-17 marca 2019, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących II część (S)

23 marca 2019, Leźnica Wielka – Seminarium Leszka Weresa

5-8 kwietnia 2019, Huta Szklana (Góry Świętokrzyskie) – Szkoła Astrologii “Archetypy Zodiaku” – XIII edycja – Baran, Mars, Ascendent

29 czerwca – 3 lipca 2019, miejsce podam wkrótce – Szkoła Astrologii “Archetypy Zodiaku” – XIV edycja – Byk, II sektor kosmogramu

24-28 sierpnia 2019, miejsce podam wkrótce – Szkoła Astrologii “Archetypy Zodiaku” – XV edycja – Bliźnięta, Merkury, III sektor kosmogramu

(S) – warsztat dostępny przez Skype’a. Liczba uczestników Skype jest ograniczona, pierwszeństwo mają osoby z zagranicy i z poza Warszawy.

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Warszawie, a dla osób z innych miejscowości lub z zagranicy, przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już jutro – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli nie otrzymujesz jeszcze odrębnego newslettera dla Grupy Warszawskiej (osób zainteresowanych spotkaniami w Warszawie), a chciał/a/byś – to napisz do mnie.

PS2. Jeśli chciał/a/byś brać udział w warsztatach online, teraz lub w przyszłości (przez komunikator Skype), to proszę o przesłanie zgłoszenia, a podam szczegóły.

PS3. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursach, warsztatach, analizach, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!