Ostatni Newsletter IAH (z dnia 05.08.2019)

Narzekamy, że życie jest takie krótkie, a zachowujemy się jakby nie miało końca.

Seneka

Dzień Dobry,

Wakacje w pełni, ale wakacyjny wypoczynek można bardzo dobrze połączyć z nauką, rozwojem i poznawaniem ciekawych ludzi! Jeśli również jesteście tego zdania to zapraszam do udziału w 2 wydarzeniach, które odbędą się w Wildze pod Warszawą jeszcze w sierpniu.

Już w najbliższy weekend zaczynamy kolejny, tym razem Wakacyjny Kurs Astrologii (10-13 sierpnia 2019, Wilga). Zostały jeszcze 2 ostatnie wolne miejsca. Zapraszam!

Natomiast 3 wolne miejsca są jeszcze na Szkołę Bliźniąt “Poziomy komunikacji” (24-28 sierpnia 2019, Wilga). Motywem przewodnim Szkoły będą faza Bliźniąt, Merkury i III sektor, a tematem, któremu również się dokładniej przyjrzymy – relokacje. Nie zostawiajcie zapisu na ostatnią chwilę, bo dom nie jest z gumy 🙂 Oczywiście można będzie również, jak to miało miejsce na Szkole Byka, nocować w namiotach lub w okolicznych ośrodkach.

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

10-13 sierpnia 2019, Wilga k. GarwolinaWakacyjny Kurs Astrologii dla Początkujących (S)

24-28 sierpnia 2019, Wilga k. Garwolina – Szkoła Astrologii “Poziomy komunikacji” – XV edycja – Bliźnięta, Merkury, III sektor kosmogramu, relokacje

15 września 2019, Wilga k. Garwolina – Warsztat Astrologii (S)

jesień 2019, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących (S)

(S) – kurs/warsztat dostępny również przez Skype’a.

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już jutro – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli nie otrzymujesz jeszcze odrębnego newslettera dla Grupy Warszawskiej (osób zainteresowanych spotkaniami w Warszawie i okolicach), a chciał/a/byś – to napisz do mnie.

PS2. Jeśli chciał/a/byś brać udział w warsztatach online, teraz lub w przyszłości (przez komunikator Skype), to proszę o przesłanie zgłoszenia, a podam szczegóły.

PS3. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursie, warsztacie, analizie, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!